Поддержать Стать волонтёром!
09/03/2019 22:04

5 лютого 2019 року в Общинному центрі «Тхія» відбувся творчий майстер-клас з дітками  общини, який провела наша волонтерка Наталія. В рамках творчого заходу  діти знайомилися з різними видами фарб, з різними техніками виконання художніх робіт, а також з історією пензлика. Обговорювалася історія єврейського художнього мистецтва. В заході взяли участь 10 дітей єврейської  релігійної громади, які виконали свої  творчі доробки разом з волонтеркою Наталією.

 

Дивлячись на картини відомих художників, мимоволі захоплюєшся їх творчістю, умінням зобразити в яскравих фарбах навколишній світ. Кожен з нас , хоча б раз у житі, намагався спробувати опанувати мистецтво малювання і зробити це захоплення своїм улюбленим заняттям. Аромат гуашевих фарб кожному знайомий з дитинства. З раннього віку ми малюємо гуашшю в альбомі простий невигадливий краєвид. Але, намалювати такими фарбами можна і візерунки, і квіти, гори, і навіть міські будівлі. Що потрібно знати початківцям художникам? Як малювати гуашшю? Техніки малювання гуашшю? Види гуаші?……
На ці та інші запитання шукали відповідь вихованці нашої «Недільної школи» разом з волонтеркою Наталією Федорюк – майстринею, художницею та творчою особистістю.

А на завершення ми з дітками підготували невеличкий сюрприз для нашої Наталії – подарували сувеніри від Volunteer Community Khmelnytsky.