Поддержать Стать волонтёром!
09/03/2019 22:14

27 лютого в Центрі соціальної допомоги Хмельницького благодійного фонду «Хесед Бешт» відбулася прим’єра романтичної вистави–казки в рамках проекту «Волонтерський дитячий театр «Летючий корабель» — «Усі миші люблять сир», Д. Урбана. Актори театру – це діти нашої єврейської релігійної громади, під керівництвом освіченої театральної діячки – Світлани Тукало, яка являється волонтеркою Volunteer-Community-Khmelnytsky і допомагає реалізовувати цей проект. Глядачами театрального дійства були учні з  Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького у кількості 120 чоловік.

 

Усе частіше сучасні батьки зацікавлюються можливістю участі їхніх дітей у театральних проектах. Дуже часто батьки приводять дитину в театральну студію, аби вона не мала «зажимів», аби у неї був поставлений голос, розвивалися здібності ритора, формувалася хороша постава, дитина ставала впевненішою у собі. Так, це все справді дає театр. Але не це головне. Театр – це насамперед гра. Не варто до цього ставитися занадто серйозно: «я Ромео», «я Джульєтта». Не можна до цього ставитися занадто глобально, вбачати у кожній постановці епохальне значення. Для дитини – це гра, у якій вона перш за все розвивається як особистість. Якщо є саме таке розуміння, то театр і справді зможе допомогти в багатьох питаннях дитині.

Наші дітки з Общинного центра, від тепер також поринули у життя театру, вистав , прем’єр, приймаючи активну участь в репетиціях. І ось нарешті прем’єра — хвилювання, емоції, трепет душі та овації глядачів, адже підтримка залу – це найкраща нагорода акторам. Волонтерський проект «Волонтерський дитячий театр «Летючий корабель» на цьому не зупиняється, тепер на нас очікують нові вистави, фестивалі, гастролі та ……