Поддержать Стать волонтёром!
09/03/2019 22:08

19 лютого в Общинному центрі «Тхія в рамках програми «Діалоги з лікарем», сумісно з МЖО «Проект Кешер в Україні», був проведений вебінар із Тетяною Вікторівною Закрижевською — заступник головного лікаря Хмельницького обласного онкологічного диспансеру, волонтером Volunteer-Community-Khmelnytsky та експертом проекту «Правда про жіноче здоров’я».

 

Міжособистісні стосунки лікаря та хворого будуються за принципом практичної взаємодовіри, адже довіра як морально-психологічна категорія визначає ставлення як до дій іншої особи, так і до себе самої, ґрунтується на переконанні, що ця особа, тобто лікар, діє правильно, що їй притаманні сумління і чесність. Довіра є обов’язковим компонентом у діяльності будь-якої соціальної групи, в якій люди спілкуються і мають тимчасові чи постійні цілі. Такою метою у взаємовідносинах лікаря та хворого є досягнення успіху в лікувальному процесі.
Проте, щоб завоювати довіру пацієнта, лікарю недостатньо бути просто фахівцем, він повинен уміти розуміти психологічний стан хворого і знаходити відповідний підхід до нього. Тому кожна розмова лікаря з хворим має містити елементи медичної освіти і, насамперед, відомості про характер захворювання, обґрунтування плану лікування та передбачення його наслідків. Все це становить сучасний медичний підхід до проблеми взаємовідносин лікаря і хворого.

І ось саме, 19 лютого Тетяна Вікторівна у прямому ефірі, під час вебінару, в якому  були задіяні міста України, Росії та Білорусії, розповідала про:

☑Що таке відповідальна здорова мама, як приклад для доньки?
☑ Як прислухатися до себе і не дати хворобі шанс перемогти?
☑Як не лякатися даремно і не плисти за течією в питаннях збереження жіночого здоров’я?